Novinky

09.04.2009 15:40

Česká dechovka v pivovaru Watzke

V jedinečném prostředí pivovaru Watzke v Drážďanech jsme účinkovali již v minulém roce. Pro velký úspěch se zde  představíme letos znovu, a to...

Anketa

Máte rádi českou dechovku? Mögen Sie die böhmische Blasmusik?

ano/ja (154)
18%

ne/nein (725)
82%

Celkový počet hlasů: 879

Vítejte na našem webu

Malá lázeňská dechovka je sestavená          z profesionálních muzikantů z Mariánských Lázní a blízkého okolí. Všichni mají dlouholeté zkušenosti z různých hudebních těles. Bohatý repertoár kapely je zaměřen především na pravou českou dechovku,        k poslechu i k tanci. Obsazení lze rozšířit o zpěváka a zpěvačku.

 

Willkommen auf unseren Seiten

Die kleine kur Blaskapelle ist aus den professionellen Musikanten aus Böhmen - Marienbad  zusammengestellt. Alle haben vieljährige Erfahrungen aus verschiedenen Musikgruppen und Orchesters. Breites Repertoire der Kapelle ist vorallem auf echte westböhmische  Blasmusik orientiert, zum Anhören und zum Tanz. Die Besetzung kann man um einen Sänger und eine Sängerin erweitern.

 

Welcome to our website

A small spa wind-band that is made up of professional musicians from Mariánské Lázně and the surrounding area. All members have many years of experience in various musical ensembles. The band's wide range of repertoire is focused on authentic Czech wind-band music, in concert or for dancing. The band can also include a singer.

Vyhledávání

Kontakt

VLADIMÍR SMUTNÝ +420 608 877 498

Odkazy

www.spa-music.cz

    hudební agentura

www.concordia-band.cz

    taneční kapela

www.zso.cz

    Západočeský symfonický orchestr

www.dudaci.cz

    dudácká kapela

www.ladi.webnode.cz

    Vladimír Smutný

 

  

 

návštěvník

těchto stránek